Teslimat Koşulları

Siparişiniz,sistemimize düştükten sonra otomatik olarak e-posta adresinize bilgilendirme mesajı geçilir.
Özel kutularında paketlenerek hazırlanan siparişiniz 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.Taşımacılık konusunda çözüm ortağımız olan Mng Kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir.Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık oluşması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir.Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz Mng Kargo şirketi tarafından Gumusbox garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.gumusbox.com on-line alışveriş sitesidir.Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır.Enderde olsa tüketicilerin aynı anda,aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda,

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en fazla 5 (Beş) gün bekleme süresi vardır.Ürün bu süre içerisinde tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.